Stały i szybki dostęp do Internetu.
Od zawsze bez limitów.


Tam, gdzie Ty.

Stały dostęp do Internetu oferowany jest poprzez sieć światłowodową oraz rozległą sieć bezprzewodową. Do jej budowy wykorzystano sprawdzone urządzenia najwyższej jakości, gwarantujące wysoką niezawodność.

Szybko i niezawodnie

Każda instalacja poprzedzona jest gruntownym wywiadem technicznym, który dzięki surowym procedurom pozwala na instalację sieci tylko w tych miejscach gdzie jej praca będzie niezawodna.
Dzięki dwóm niezależnym łączom, jesteśmy jeszcze bardziej niezawodni.

Twoja sieć

Skorzystaj z bezprzewodowego routera WIFI i wykorzystaj jego możliwości tworząc sieć w Twoim domu. Podłącz do niej poza komputerem - tablet, telefon i wszystkie pozostałe urządzenia, ciesz się w pełni z szybkiego internetu.

Internet Happy@


Połączenie światłowodowe. Symetrycznie!
Umowa na czas nieokreślony
Ceny zawierają 23% podatku VAT. Cennik skierowany jest do nowych Klientów, a także obecnych, którzy zdecydują się na podpisanie nowej umowy. Dostępność pakietu na danym obszarze musi być potwierdzona poprzez sprawdzenie warunków technicznych. Podane prędkości pobierania i wysyłania są wartościami maksymalnymi dostępnymi w danym pakiecie. Opłata instalacyjna wyceniana jest indywidualnie na podstawie istniejących warunków technicznych oraz technologii podłączenia (Radiolinia, Światłowód, itp.)

Internet radiowy Smile@


Dociera w miejsca dotąd niedostępne.
Pakiety - Smile@.
Umowa na czas nieokreślony.
Cennik ważny od 03.01.2023 roku. Ceny zawierają 23% podatku VAT. Cennik skierowany jest do nowych Klientów, a także obecnych, którzy zdecydują się na podpisanie nowej umowy. Dostępność pakietu na danym obszarze musi być potwierdzona poprzez sprawdzenie warunków technicznych. Podane prędkości pobierania i wysyłania są wartościami maksymalnymi dostępnymi w danym pakiecie. Standardowa opłata instalacyjna zawiera: instalację sprzętu operatora na uchwycie typu L, doprowadzenie kabla sieciowego do wskazanego miejsca. Instalacja zakończona jest wtykiem RJ45. W przypadku podłączenia większej ilości komputerów lub potrzeby stworzenia lokalnej sieci domowej koszty dodatkowe ustalane są indywidualnie.